Jdi na obsah Jdi na menu
 


 O nás

Chovatelská stanice CAMDEN DOG vznikla v roce 2005 při příležitosti narození prvních australských štěňátek naší Honey. To jsme ještě nevěděli, že tím trvale do naší smečky vstoupí další holka. Modrá australská.

Ale popořádku. V roce 1994 se narodila moje první psí holka, kříženec irského setra Bobinka, o kterou jsem se sice starala odmalička, ale domů jsem si ji prosadila až když měla rok, kdy její životní cesta směřovala do útulku. To jsem přece dopustit nemohla.

Pak jsem dlouho čekala na červenou australanku Honey, která k nám z Belgie přifrčela v roce 2001 a po ní přišla Aki, která se narodila v roce 2005 u nás doma.  Zůstala zcela neplánovaně (ne že bych netoužila po obrovské psí smečce, ale člověk nemůže mít všechno), stal se z ní prostě živý vánoční dárek pro mě..... :) 

 

Posledním, velmi kvalitním přírůstkem se v roce 2009 stala Chiquita (čti "Čikíta") from útulok Piešťany :) V naší rodině se totiž jedno psí místo uvolnilo, a tak jej bylo třeba zaplácnout. Je to pidi psíček s maxi srdíčkem, úžasně vděčný a úžasný tvoreček... Nechápu, jak jsme bez ní dosud mohli žít :)

 

 

Camden Dog