Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi ve výcviku

 

Avril
Aljašský malamut

 

Obrazek

Avrilku, aljašskou malamutku bez PP mám „ve spárech“ uplně od štěňátka. Chtělo to asistenci jak se o pejska starat, nejen výcvik, ale i péči, krmení atd.
Začala jsem pravidelně docházet a asistovat při výcviku, respektive výchově. Klasické povely, přivolání, sedni, lehni a tak. Protože je Avrilka velice temperamentní zvířátko, bylo třeba důslednosti, ale také citu, neboť malamut je volnomyšlenkářský a je třeba si k němu najít cestu.

 

Obrazek

Později jsem brávala Avril do Zlechova na tréninky agility. Přestože se od malamuta neočekávají žádné extra výkony, Avrilka nemá s agility žádný problém, zvládá všechny překážky a jednoduché parkury a velice jí běhání baví. Jednou dokonce pod mým vedením absolvovala neoficiální závody v Hodoníně, kde rozhodně ostudu neudělala.

Obrazek

Dnes už na ni bohužel nemám tolik času, ale jsem zde pořád, kdykoli je potřeba poradit, pomoci, nebo pohlídat, když jsou pánečci pryč. Avrilka je velmi šťastná, když může s naší smečkou trávit jakýkoli čas, ať už trénink, nebo jen procházku, protože s náma je vždycky o zábavu postaráno

 

________________________________________

 

Pinky
Border collie

pinky.jpg________________________________________

 

Bad
Border collie

 

 

bad.jpg